Kullanım Koşulları

Bütün Doğal Taşlı ürünleri rutubetsiz yerlerde özenle muhafaza ediniz.

Doğal Taş ürünleri kullanmadığınız zamanlarda bırakıldığı yerlerde sürtünme, çizilme, ezilme ve bulunduğu yerlerden düşerek, zarar görmelerini engellemek için ürünlerle birlikte sizlere verilen özel kutularında saklayınız.

Bütün doğal taş ürünlerin kullanımında fiziksel ve kimyasal olarak zarar görmemeleri açısından dikkatli kullanılması gereklidir.

Doğal taş ürünler temizlik ve spor yaparken, havuza girerken mutlaka çıkartınız. Aksi takdirde ürününüz farklı kimyasallara maruz kalacağı için ürünlerinizde matlaşma, kararma, çizik ve parlaklık kayıpları oluşur. Bu tür günlük kullanımlarda darbelere maruz kalma ihtimalleri oluşacağı için taşlı ürünlerde, taş düşme problemleri ve ürünlerin şekillerinde bozulmalar yaşarsınız.

Üretim şekli iplikle yapılmış doğal taş ürünleri özellikle uyurken kullanmayınız. Aksi takdirde ürünlerde ezilme, kopma ve kırılma problemleri yaşayabilirsiniz.

Doğal taş ürünleri kesinlikle su, parfüm, kolanya vb. kimyasallarla temasından uzak tutunuz.

Doğal taş ürünlerinizi çamaşır suyu, parlatıcı ve diğer ağırtıcı kimyasallar ile kesinlikle temizlemeyiniz.

Doğal taş ürünlerin herhangi bir darbede veya kullanım hatasından dolayı yaşanan taş düşmesi durumlarında en yakın Osmanlı Doğaltaş mağazasına gidip bakımını yaptırabilirsiniz.

Tamir veya bakım sadece Osmanlı Doğaltaş tesisinde yapılmaktadır. Osmanlı Doğaltaş tesisi dışında tamir ve bakım yapılan ürünler, Orjinallik garantisi kapsamı dışında kalacaktır.